Twoja strona z nazwą miasta?

Jeśli chcesz możesz sam wybrać adres swojej strony. Proponujemy swoje domeny, możemy użyć waszych adresów, lub pośredniczyć w zakupie domen. Subdomeny oferujemy całkowicie bezpłatnie.

sarzyna.info (przykładowy adres: http://twojafirma.sarzyna.info)
sarzyna.com (przykładowy adres: http://twojafirma.sarzyna.com)
sarzyna.net (przykładowy adres: http://twojafirma.sarzyna.net)
sarzyna.org (przykładowy adres: http://twojafirma.sarzyna.org)

Zareklamuj się w Internecie

Promocja Państwa firmy w Sarzyńskim Serwisie Informacyjnym.

Strony internetowe

Wykonujemy dynamiczne lub statyczne strony www wg propozycji Klienta lub z projektu zaproponowanego przez nas, zarówno strony ze stałą zawartością jak i z systemem zarządzania treścią (CMS).


Tworzymy strony internetowe w standardach spełniających obecne oczekiwania rynku. Przygotowujemy cała grafikę potrzebną w projekcie (logo, tło, czcionki).
Projektujemy strony mobilne pod smartfony i tablety!

Wszystkie wykonane przez nas strony reklamujemy w Sarzyńskim Serwisie Informacyjnym.
Z rzetelnością hostujemy strony internetowe na naszych serwerach.

Grafika komputerowa

Projektujemy plakaty, broszury informacyjne i banery graficzne jako odnośniki do Państwa stron firmowych. Skutecznie promujemy je w Sarzyńskim Serwisie Informacyjnym na stronie głównej i przy artykułach, przez czas określony w umowie.


Projektujemy banery reklamowe w technologii flash oraz gif i jpg we wszystkich popularnych formatach. Na życzenie Klienta optymalizujemy je tak, aby spełniały wymogi konkretnych reklamobiorców.

Nasz portal ma od 2000 do 5000 odsłon dziennie. Reklamujemy firmy również w portalach społecznościowych, takich jak: facebook, twitter i instagram.

Filmy reklamowe

Film reklamowy, lub spot promocyjny to skuteczny środkek przekazu, którego siła polega na ruchomym i atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów, takich jak zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor.


Ruchomy obraz z dźwiękiem wzbudza większe zainteresowanie niż ulotka, czy reklama w gazecie. Aby reklama telewizyjna przyniosła zamierzony efekt, trzeba wykazać się oryginalnym pomysłem i dobrym wykonaniem.

Proponujemy Państwu nagranie filmu promującego Waszą działalność oraz zamieszczenie go na naszych stronach i w mediach społecznościowych.

Artykuły marketingowe

Oferujemy tworzenie artykułów sponsorowanych, gatunku mającego cechy zarówno ciekawego artykułu, jak również reklamy.
W formie tekstu ciągłego i zdjęć przedstawiamy w subtelny sposób atuty Państwa produktu lub usługi.


Za pośrednictwem Sarzyńskiego Serwisu Informacyjnego www.sarzyna.info, przygotowany przez nas, lub dostarczony gotowy artykuł opublikujemy w Internecie przez czas określony w umowie.

Artykuł sponsorowany to forma subtelnej reklamy w serwisie internetowym lub prasie, która polega na publikacji profesjonalnego artykułu zawierającego wartościową treść dla czytelnika.

Nie działa Ci komputer? Zadzwoń: 660 980 981

Naprawiamy również sprzęt u klienta na terenie powiatu Leżajskiego

Naprawa sprzętu komputerowego

Skutecznie naprawimy Twój komputer i wymienimy niesprawne podzespoły.

Instalacja systemów operacyjnych

Przeinstalujemy Twój system.
Zainstalujemy niezbędne oprogramowanie i
zoptymalizujemy jego działanie.

Profilaktyka antywirusowa

Znajdziemy i usuniemy wirusy oraz wszelkie złośliwe oprogramowanie z Twojego komputera. Zabezpieczymy Twój system operacyjny.

Internet

Pomożemy wybrać Ci odpowiedniego dostawcę Internetu. Skonfigurujemy Twój router.

Doradztwo

Doradzimy i pomożemy w zakresie wyboru sprzętu i oprogramowania. Wykonamy wszelkie czynności związane z bezpieczeństwem Twoich danych.

Szkolenia

Oferujemy szkolenia w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu, szyfrowania danych i ochrony swojej prywatności w Internecie.

Oferujemy

Hosting i domeny

Hosting

Nasza oferta hostingowa jest idealnie dopasowana, zapewnia utrzymanie serwisu internetowego, obsługę kont pocztowych e-mail oraz dostęp poprzez ftp. Wysokiej klasy serwery, wydajne i szybkie łącza do sieci Internet sprawią, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej komfortowa, a serwis - widoczny dla wszystkich na całym świecie. Do każdego konta www dodajemy gratis 25 kont pocztowych i 2 bazy danych.

Domeny

Kupujemy, sprzedajemy i pośredniczymy w sprzedaży wysokiej klasy domen, które z powodzeniem biorą udział w tworzeniu serwisu i kreowaniu jego marki. Całkowicie zajmiemy się zakupem wybranej przez Państwa domeny i zainstalujemy ją na naszych serwerach.

Obsługa

Oferujemy opiekę serwisową nad stronami www. Jeśli nie mają państwo czasu lub możliwości, zaktualizujemy wasze strony z nadesłanych do nas materiałów. Czas realizacji 24 godziny od odbioru.

Kontakt

email: promocja@sarzyna.info
tel: 660 980 981
Nowa Sarzyna ul. Osiedle Janda 9

Colorlib Template
Colorlib Template