Home Aktualności Oświadczenie Sarzyńskiego Serwisu Informacyjnego w sprawie materiału wyborczego KWW Forum Samorządowe Prawicy

Oświadczenie Sarzyńskiego Serwisu Informacyjnego w sprawie materiału wyborczego KWW Forum Samorządowe Prawicy

5 min read
0
0
82,983
Pisarze

Szanowni Państwo,

od 17 X rozpowszechniany jest materiał, przygotowany przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Prawicy – “Oświadczenie Jana Fusa – kandydata na radnego do Rady Miasta Nowa Sarzyna”, które w znacznej części dotyczy Sarzyńskiego Serwisu Informacyjnego.

Zawiera ono szereg kłamstw i pomówień, do których chcielibyśmy się odnieść. Wszystkie fragmenty, napisane pismem pochyłym są cytatami z wyżej wymienionego materiału KWW Forum Samorządowe Prawicy.

  1. Pomówieniem jest, że Serwis ma ciągoty, żeby wybierać sobie ofiarę do wylewania na nią różnego rodzaju pomyj. Jeśli KWW Forum Samorządowe Prawicy ma jakikolwiek przykład, świadczący o prawdziwości swojej tezy – niech wskaże choć jeden artykuł z Sarzyńskiego Serwisu Informacyjnego na jej poparcie.
  2. Kłamstwem jest, że upatrzonym osobom spoza “Małej Ojczyzny” przypina się jak najwięcej łatek negatywnych. Jeśli KWW Forum Samorządowe Prawicy ma jakikolwiek przykład, świadczący o prawdziwości swojego stwierdzenia – niech wskaże choć jeden artykuł z Sarzyńskiego Serwisu Informacyjnego na jego poparcie.
  3. Kłamstwem jest, że z drugiej strony wybrane osoby np. z grona “Małej Ojczyzny” stawia się niejednokrotnie nawet niezasłużenie na największym świeczniku. Jeśli KWW Forum Samorządowe Prawicy ma jakikolwiek przykład, świadczący o prawdziwości swojego stwierdzenia – niech wskaże choć jeden artykuł z Sarzyńskiego Serwisu Informacyjnego na jego poparcie.
  4. Pomówieniem jest, że Obecnie redakcja lokalnego Serwisu najwcześniej na ofiarę do wylewania na nią pomyj wybrała sobie osobę obecnego burmistrza Andrzeja Rychla. Jeśli KWW Forum Samorządowe Prawicy ma jakikolwiek przykład, świadczący o prawdziwości swojej tezy – niech wskaże choć jeden artykuł z Sarzyńskiego Serwisu Informacyjnego na jej poparcie.
  5. Pomówieniem jest, że Celem publikacji jest “dokopać wziętym na celownik ile się tylko da i obojętnie jakimi metodami”. Jeśli KWW Forum Samorządowe Prawicy ma jakikolwiek przykład, świadczący o prawdziwości swojej tezy – niech wskaże choć jeden artykuł z Sarzyńskiego Serwisu Informacyjnego na jej poparcie.
  6. Pomówieniem jest, że Wziętym na celownik w temacie wyolbrzymiania wojny plakatowej zostałem też ja (w tym zdaniu wyraz ja oznacza pana Jana Fusa). Jeśli KWW Forum Samorządowe Prawicy ma jakikolwiek przykład, świadczący o prawdziwości swojej tezy – niech wskaże choć jeden artykuł z Sarzyńskiego Serwisu Informacyjnego na jej poparcie.
  7. Pomówieniem jest, że Pan Wojdałowicz pisząc o swoich zasługach w wyasfaltowaniu ul. Wł. Piłata zapomniał całkowicie o apelu kierowanym tez przez niego (jest redaktorem Serwisu) do innych. Apel brzmi “apelujemy do wszystkich o rozsadek i uczciwą kampanię wyborczą. Jeśli KWW Forum Samorządowe Prawicy ma jakikolwiek przykład, świadczący o prawdziwości swojej tezy – niech wskaże choć jeden przykład na jej poparcie.

 

Piotr Kondeusz i Jacek Wojdałowicz
Sarzyński Serwis Informacyjny

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej Redakcja
Załaduj więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również

Modne domy, czyli nowości w trendach budowlanych

Powiedzenie „mniej znaczy więcej” ma zastosowanie w wielu sytuacjach i dziedzinach życia. …