Home Aktualności Pobicie, groźby karalne i kradzież mienia w Łętowni

Pobicie, groźby karalne i kradzież mienia w Łętowni

2 min read
0
2
3,612
Szyba

Prokuratora Rejonowa w Leżajsku nadzoruje prowadzone przez Komisariat Policji w Nowej Sarzynie dochodzenie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy J7 o wartości 1000 złotych oraz pobicia i kierowania gróźb karalnych na szkodę L.S. w dniu 3 listopada 2018 r. w Łętowni powiatu leżajskiego, tj. o przestępstwa  z art. 278 § 1 kk i z art. 158 § 1 kk i z art. 190 § 1 kk.

34-letni pokrzywdzony w dniu 3 listopada 2018 r. w godzinach przedpołudniowych zawiadomił dyżurnego Policji o tym, że siedząc w samochodzie w rejonie żwirowni w miejscowości Łętownia został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy najpierw wyrwali mu telefon komórkowy przez który rozmawiał, a następnie uderzali go rękami i kopali oraz grozili pokrzywdzonemu pozbawieniem życia. Atakujący pokrzywdzonego napastnicy uszkodzili samochód w którym się znajdował. Ostatecznie pokrzywdzonemu udało się zapalić samochód i odjechać.

Pokrzywdzony rozpoznał jednego z napastników wskazując, że jest to obecny partner jego żony, drugi z napastników nie był mu znany.

W sprawie prowadzone jest postępowanie dowodowe, które zmierza do ustalenia wszystkich okoliczności i sprawców zdarzenia. Na obecnym etapie postępowania w sprawie nie przedstawiono zarzutów żadnym osobom.

Prokuratura zwraca się z apelem aby osoby, które posiadają wiadomości o okolicznościach pobicia pokrzywdzonego oraz o tożsamości napastników przekazały informacje funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie.

źródło: Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej Redakcja
Załaduj więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również

“Spotkania z filmem” – seans nr 4

Po dokumencie poświęconym jednemu z najbardziej znanych kanadyjskich artystów, tym razem z…