Home Aktualności Sukces matematyków I LO w Nowej Sarzynie

Sukces matematyków I LO w Nowej Sarzynie

2 min read
0
0
3,106
Karolina

Karolina Paszek, uczennica II klasy I LO w Nowej Sarzynie wśród wybitnie uzdolnionych matematycznie na 8. Kongresie Młodych Matematyków.
Z przyjemnością informujemy, że uczennica szkoły została wskazana przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty do udziału w kongresie, który odbędzie się we wrześniu w Łodzi.

Kongres Młodych Matematyków Polskich jest cyklicznym spotkaniem wybitnie uzdolnionych uczniów z całej Polski, służącym wymianie doświadczeń na temat matematyki i jej zastosowań na wielu płaszczyznach. Uczestnicy mają możliwość nie tylko wysłuchania wykładów specjalnie dla nich przygotowanych przez znanych i cenionych nauczycieli akademickich oraz innych uczniów, ale także prowadzenia inspirujących dyskusji między sobą oraz z profesorami uczelni wyższych.


Jesteśmy dumni z Karoliny i cieszy nas fakt, że nasza szkoła znalazła się w gronie prestiżowych liceów, tj.: I Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie, I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie, II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu, Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu.

Sukces uczennicy to rezultat rzetelnej pracy pasjonatów matematyki, uczących w naszej szkole, którymi są: pani Dorota Osipa, pani Dorota Kołtun, pani Anna Wasiuta.

I LO w Nowej Sarzynie

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej Redakcja
Załaduj więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również

Spartakiada Sportowo-Obronna Klas Wojskowych

W dniach 18.04 – 20.04.2024 r. w Centrum Szkolenia Klas Mundurowych w Nowej Sarzynie odbęd…