Home Aktualności Trzy miesiące aresztu dla 37 – latka

Trzy miesiące aresztu dla 37 – latka

2 min read
0
0
1,212

Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 37-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Mężczyzna podejrzany jest m.in. o kierowanie wobec swojej znajomej gróźb karalnych oraz uszkodzenie ciała.

W minioną niedzielę, Sąd Rejonowy w Leżajsku zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy wobec 37-latka, który w domu jednej z mieszkanek powiatu leżajskiego, uszkodził mienie warte 600 zł, ranił ją nożem oraz groził jej pozbawieniem życia.

Mężczyzna trafił przed wymiar sprawiedliwości dzięki pracy policjantów z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie. Funkcjonariusze ustalili, że 37-latek przez kilka dni przebywał u pokrzywdzonej i pił alkohol. Mężczyzna ranił kobietę nożem kuchennym, uszkodził mienie oraz groził jej pozbawieniem życia. Jednej nocy, kobieta, pod pretekstem wyjścia do toalety, wyszła z mieszkania i poszła do sąsiada i powiadomiła policję o uszkodzeniu mienia.

W trakcie wykonywanych czynności, policjanci zaczęli podejrzewać, że kobieta czegoś się boi i nie mówi im wszystkiego. Była tak zastraszona, że nie poinformowała o uszkodzeniu ciała i groźbach karalnych. Dzięki właściwej postawie policjantów, ustalono przebieg zdarzenia, udzielono jej pomocy i zatrzymano sprawcę przestępstwa, który odpowie karnie za popełnione czyny

źródło: podkarpacka policja

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej Redakcja
Załaduj więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również

Znajdź swoje miejsce i odpocznij w Bieszczadach

Dzikie piękno i niepowtarzalny klimat – to tylko dwa z wielu powodów, które przyciąg…