Home Aktualności Trzy miesiące aresztu dla recydywisty

Trzy miesiące aresztu dla recydywisty

2 min read
0
0
861

Sąd Rejonowy w Leżajsku zastosował trzymiesięczny areszt wobec 24-letniego mieszkańca naszego powiatu. Mężczyzna podejrzany jest o uszkodzenie ciała i kierowanie gróźb karalnych wobec 55-latka i jego 78-letniej matki. Odpowiadać będzie w granicach recydywy.

Sąd Rejonowy w Leżajsku Wydział II Karny zastosował tymczasowy areszt wobec 24-latka, który 28 lipca br., w Nowej Sarzynie, groził pozbawieniem życia i zdrowia 55-letniemu mężczyźnie i jego 78-letniej matce. Ponadto sprawca popychał ich, uderzał pięściami i kopał po różnych częściach ciała powodując jego uszkodzenie. 

Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Nowej Sarzyny. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutów kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia ciała. Nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw.    

Mężczyzna był już wcześniej karany między innymi za pobicia i uszkodzenia ciała. Przebywał również w zakładzie karnym, gdzie odbywał kare pozbawienia wolności, dlatego odpowiadać będzie w granicach recydywy.    

24-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

źródło: podkarpacka policja

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej Redakcja
Załaduj więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również

Modne domy, czyli nowości w trendach budowlanych

Powiedzenie „mniej znaczy więcej” ma zastosowanie w wielu sytuacjach i dziedzinach życia. …