Home Aktualności W Nowej Sarzynie pożegnaliśmy wakacje :)

W Nowej Sarzynie pożegnaliśmy wakacje :)

2 min read
0
0
892
Pożegnanie Wakacji

Pogoda dopisała w miarę, uczestnicy dużo lepiej, zmagania dzieci i młodzieży były zacięte, ale w duchu fair-play, a rodzice aktywnie dopingowali swoje pociechy 🙂 Tak można najkrócej podsumować tegoroczne “Pożegnanie Wakacji”.

Imprezę, prowadzoną przez panią Magdalenę Czechowicz-Dulian zorganizowali wspólnie Stowarzyszenie “Nasza Mała Ojczyzna”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Kultury i Biblioteka. Dziękujemy za obecność i demonstrację sprzętu strażackiego Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Sarzynie. Dziękujemy sponsorom: Sklepowi IWARPOL DPD PICKUP Nowa Sarzyna, Sklepowi Pluszak, Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu i Zakładowi Gospodarki Komunalnej.

Kolejny raz remisem zakończył się wielobój przedszkolaków. Wszystkie drużyny zdobyły po 200 tysięcy punktów i otrzymały jednakowe nagrody 🙂 Gratulacje i podziękowania dla wszystkich pań, opiekujących się najmłodszymi zawodnikami 🙂

Jacek Wojdałowicz

Pożegnanie Wakacji współfinansowano ze środków Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

W przygotowaniu i przeprowadzeniu “Pożegnania Wakacji” wykorzystaliśmy sprzęt zakupiony w ramach zadania Wzmocnienie potencjału Stowarzyszenia „Nasza Mała Ojczyzna” w Nowej Sarzynie, finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w ramach Funduszu Wspierania Organizacji Pożytku Publicznego.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej Redakcja
Załaduj więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również

Znajdź swoje miejsce i odpocznij w Bieszczadach

Dzikie piękno i niepowtarzalny klimat – to tylko dwa z wielu powodów, które przyciąg…