Home Aktualności Wracają “Spotkania z filmem”

Wracają “Spotkania z filmem”

2 min read
0
0
1,783
Spotkania z filmem

30 czerwca o godz. 18:00 do nowosarzyńskiego kina wracają “Spotkania z filmem”. Organizatorzy – Stowarzyszenie “Nasza Mała Ojczyzna” i Ośrodek Kultury wznawiają projekt po przerwie trwającej od 3 marca.

Do kina zaprasza Robert Sądej: Na ten wieczór wybraliśmy amerykańską komedię kryminalną z 2019 roku z Danielem Craigiem w roli głównej. Licencja, dzięki której nasze seanse są darmowe, nie pozwala publicznie informować o tytułach, więc po szczegóły zapraszam na facebookową grupę “Kinomani Nowa Sarzyna”.

Koordynator projektu Jacek Wojdałowicz dodaje: Nasze spotkania to nie tylko seanse, ale też realizacja zadania publicznego, dotowanego przez Miasto i Gminę Nowa Sarzyna. Już dziś wiemy, że tegorocznego projektu z oczywistych powodów nie zrealizujemy w całości. Na szczęście ustawa “antycovidowa” pozwala na wprowadzanie zmian w umowach, dlatego najbliższy seans traktujemy jako swoisty “barometr”, dzięki któremu dowiemy się, czy publiczność równie chętnie jak na początku roku będzie odwiedzać nasze kino. Dowiemy się, jakie zmiany w umowie zaproponować, bo o ile łatwo policzyć planowane na jesienną turę seanse, o tyle frekwencja jest dla nas dzisiaj zagadką.

Na wszystkie seanse w ramach “Spotkań z filmem” wstęp wolny, zapraszamy.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej Redakcja
Załaduj więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również

Modne domy, czyli nowości w trendach budowlanych

Powiedzenie „mniej znaczy więcej” ma zastosowanie w wielu sytuacjach i dziedzinach życia. …