Home Aktualności Nowa Sarzyna “wolna od ideologii LGBT”

Nowa Sarzyna “wolna od ideologii LGBT”

3 min read
1
1
7,291

W dniu 28 października, na XIV sesji Rady Miasta i Gminy podjęto uchwalę w sprawie przyjęcia Deklaracji pn. “Miasto i Gmina Nowa Sarzyna przyjazna życiu, wolna od ideologii LGBT”

Treść deklaracji:

Deklaracja pn. “Miasto i Gmina Nowa Sarzyna przyjazna życiu, wolna od ideologii LGBT”

Wyrażamy swoją głęboką dezaprobatę i zdecydowany sprzeciw wobec prowadzonych przez liberalne środowiska polityczne i społeczne prób promocji ideologii LGBT, sprzecznej z prawami natury, z naszą wielowiekową tradycją, wartościami i chrześcijańską moralnością opartą na Dekalogu. Ideologia promująca alternatywną wizję człowieka oraz nowe normy społeczne, dąży nie tylko do wywierania wpływu na różne sfery życia takie jak oświata, wychowanie, kultura, etyka, ale również ingeruje w sferę prywatną przysposobioną wyłącznie rodzinie. Dlatego też będziemy wspierać rodziny oparte na tradycyjnych wartościach. Nie zgadzamy się na jakiekolwiek próby ingerowania ideologii LGBT w proces wychowania i kształcenia na każdym jego etapie. Szkoła bowiem nie może stać się narzędziem do ideologicznej ofensywy, ale powinna być miejscem gwarantującym bezpieczeństwo i umożliwiającym właściwy rozwój młodego pokolenia.

Wyrażając dezaprobatę dla idei i praktyk, które godzą w godność człowieka i przyczyniają się do deprawacji dzieci, za całkowicie niedopuszczalne uznajemy wydatkowanie na projekty i programy propagujące Kartę LGBT oraz wychowanie seksualne oparte na ideologii gender, pieniędzy publicznych oraz angażowanie w tym celu instytucji publicznych.

Deklarujemy, że Rada Miejska w Nowej Sarzynie będzie wierna tradycji narodowej, państwowej i chrześcijańskiej.

Uchwałę przyjęto jednogłośnie. Pod projektem uchwały zostało złożonych 694 podpisów mieszkańców Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej Redakcja
Załaduj więcej w Aktualności

Jeden komentarz

  1. Maciej Czechowicz

    11 listopada 2019 w 21:13

    No spoko xD Trzeba wypindalać stąd jak najszybciej, bo jeszcze się pedalstwem zarażę XDDD 😉

    Odpowiadać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również

Ogród na małej przestrzeni. Jak stworzyć zieloną oazę w miejskiej dżungli

Życie w mieście niesie ze sobą wiele wygód. Niestety jest to okupione brakiem kontaktu z n…