Home Aktualności Andrzej Rychel wygrał z Agatą Kusy

Andrzej Rychel wygrał z Agatą Kusy

4 min read
0
0
2,550
wybory

Andrzej Rychel w wyborach na burmistrza pokonał Agatę Kusy wynikiem 6028 głosów, co stanowi 66,52%. Na Agatę Kusy głosowało 33,48 wyborców, otrzymała 3034 głosy.

Frekwencja wyniosła 53,23%

Do Rady Miejskiej wybrano:

1. Kurlej Stanisław (KWW Prawo i Sprawiedliwość) – 496 głosów
2. Pinderski Jan (KWW Prawo i Sprawiedliwość) – 320 głosów
3. Baj Edward (KWW Prawo i Sprawiedliwość) – 316 głosów
4. Zawadzki Michał (KWW Prawo i Sprawiedliwość) – 301 głosów
5. Kludys Józef (KWW Forum Samorządowe Prawicy) 270 głosów
6. Szczepański Paweł Łukasz (KWW Forum Samorządowe Prawicy) – 262 głosy
7. Kolano Eugeniusz Stanisław (KWW Forum Samorządowe Prawicy) – 259 głosów
8. Kusy Agata Dorota (KWW Nowa Perspektywa) – 253 głosy
9. Bieńkowski Stanisław (KWW Prawo i Sprawiedliwość) – 243 głosy
10. Kolano Anna (KWW Nowa Perspektywa) – 229 głosów
11. Misiak Stanisław (KWW Forum Samorządowe Prawicy) – 226 głosów
12. Paul Jerzy (KWW Forum Samorządowe Prawicy) – 226 głosów
13. Adamiak Krzysztof Sebastian (KWW Forum Samorządowe Prawicy) – 222 głosy
14. Wilk Franciszek (KWW Prawo i Sprawiedliwość) – 200 głosów
15. Półćwiartek Dariusz Paweł (KWW Nowa Perspektywa) – 199 głosów
16. Gałdyś Jan Emil (KWW Prawo i Sprawiedliwość) – 184 głosy
17. Sądej Robert (KWW Przyjazny Samorząd) – 181 głosów
18. Nicpoń Józef (KWW Forum Samorządowe Prawicy) – 164 głosy
19. Wiatr Radosław Jacek (Prawo i Sprawiedliwość) – 130 głosów
20. Ryś Alfred (Prawo i Sprawiedliwość) – 129 głosów
21. Kwiecińska Kinga Mieczysława (KWW Forum Samorządowe Prawicy) – 127 głosów

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych:
KWW Prawo i Sprawiedliwość: Kandydatów 27 – Mandatów 9
KWW Forum Samorządowe Prawicy: Kandydatów 27 – Mandatów 8
KWW Nowa Perspektywa: Kandydatów 22 – Mandatów 3
KWW Przyjazny Samorząd: Kandydatów 10 – Mandatów 1

Wybrani do Rady Powiatu:

1. Wylaź Adam – 1069 głosów
2. Kogut Marek – 1108 głosów
3. Leśko Zdzisław – 1066 głosów
4. Madej Adam (Nowa Sarzyna) – 946 głosów
5. Majkut Józef – 943 głosy
6. Kurlej Agata (Nowa Sarzyna) – 864 głosy
7. Krajewski Franciszek – 794 głosy
8. Pinderska Danuta (Nowa Sarzyna) – 780 głosów
9. Pyszowska Halina (Nowa Sarzyna) – 780 głosów
10. Trębacz Krzysztof Jerzy – 771 głosów
11. Grabarz Marian – 758 głosów
12. Matuszek Roman – 740 głosów
13. Czenczek Lucjan Stanisław (Nowa Sarzyna) – 703 głosy
14. Jonko Edward – 636 głosów
15. Śliż Marek Antoni – 612 głosów
16. Leszczak Marek – 546 głosów
17. Wylaź Dorota – 512 głosów
18. Stasiowski Józef Edward – 488 głosów
19. Sroka Grzegorz Edward (Nowa Sarzyna) – 433 głosy

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej Redakcja
Załaduj więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet  zagrają ponownie  w Nowej Sarzynie.  Koncert odbędzie …