Home Aktualności Personalizacja zniczy – dedykacje i zdjęcia na zniczach na zamówienie

Personalizacja zniczy – dedykacje i zdjęcia na zniczach na zamówienie

7 min read
0
0
167

Szukasz najpiękniejszych zniczy, którymi ozdobisz groby bliskich? Wybierz znicze personalizowane z dedykacją, zdjęciem i konkretną datą. Sprawdź, gdzie kupić i w jaki sposób spersonalizować znicze.

Znicze na zamówienie z personalizacją – czy to dobry pomysł?

Trend na personalizowanie rzeczy jest coraz popularniejszy. Współczesny rynek daje nam ogromne możliwości pod względem wyboru różnego rodzaju personalizowanych produktów, również dekoracji nagrobnych. Nie dziwi fakt, że chcemy korzystać z możliwości odróżnienia się od innych i wybierania przedmiotów, które są w 100% zgodne z tym, co nam w duszy gra. Dotyczy to nawet takich produktów jak dekoracje grobów bliskich osób.

Swego rodzaju nowinką na rynku są personalizowane znicze. Co prawda oferty takich zniczy pojawiały się jakiś czas temu, ale były bardzo ograniczone i trudno dostępne. Teraz personalizowane znicze można kupić przez internet z dowolnego miejsca i o każdej porze dnia oraz nocy. Czy zakup takich zniczy jest dobrym rozwiązaniem? Z pewnością tak, dlatego że pozwala nam zaaranżować groby bliskich w bardzo indywidualny i bliski sercu sposób, wyróżnić się w pozytywnym tego słowa znaczeniu i ograniczyć ryzyko, że nagrobek zostanie obrabowany.

Niestety rabusiów kradnących z grobów wiązanki i duże lampiony nie brakuje, ale na szczęście produkty z personalizacjami nie leżą w kręgu ich zainteresowań, dlatego że takich zniczy nie da się odsprzedać ani wykorzystać. Personalizacja staje się więc nie tylko sposobem na to, żeby w 100% dopracować dekorację, ale też uniknąć ryzyka kradzieży.

Sklep ze zniczami na zamówienie – sprawdź ofertę

Ofertę wspaniałych zniczy do personalizacji znajdziesz w sklepie internetowym Wspomnienie.net. Możesz tam kupić znicze tradycyjne, solarne i ledowe, znicze ze zdjęciem, modele okolicznościowe na Wielkanoc czy na Boże Narodzenie, a także specjalne znicze dla mamy, taty, dziadków czy dzieci. Oferta obejmuje również dekoracje na groby takie jak podstawki pod znicze, stroiki i serca do ustawienia na pomnikach.

Ogromną zaletą oferty sklepu Wspomnienie.net jest szybki termin realizacji zamówień. Znicze są przygotowywane do wysyłki w terminie 48 godzin od momentu złożenia i opłacenia zamówienia, natomiast większość produktów dociera do paczkomatów lub pod wskazany adres w ciągu 24 godzin od momentu wysyłki.

W sklepie Wspomnienie.net znajdziesz znicze w różnych cenach – począwszy od tych najtańszych za kilka czy kilkanaście złotych, po okazałe znicze z pięknymi podstawkami. Produkty są bezpiecznie zapakowane i docierają do klientów bez najmniejszego uszczerbku. Zakup przez internet jest ponadto wygodny i bezpieczny.

Jak można personalizować znicze?

Wybór odpowiedniego znicza należy do indywidualnego uznania. Warto jednak zwrócić uwagę na przyciągające wzrok znicze opatrzone wzruszającą sentencją lub symboliczą datą. Zakres personalizacji zniczy zależy od wybranego modelu. W jednym przypadku możliwe jest dodanie imienia lub daty, w innym tylko imienia. Kiedy mały obszar znicza ogranicza nasz pomysł na osobistą personalizację, z pomocą przychodzą znicze z podstawkami, na których można zamieścić nieco dłuższą sentencję czy podziękowanie. Poszczególne modele posiadają bezbarwny grawer bezpośredniu na zniczu lub srebrny bądź złoty nadruk zamieszczony na podstawce. Na jednych dedykacja jest minimalistyczna i ledwo widoczna, na innych mocniej rzuca się w oczy. W przypadku zniczy dla dziadków lub rodziców można wybrać model umożliwiający dodanie dwóch zdjęć.

Podsumowanie

Personalizacja znicza to wyjątkowy sposób uczczenia pamięci zmarłego, poprzez dodanie do niego dedykowanej grafiki lub napisu. Dzięki personalizacji znicza każdy może stworzyć unikalny i indywidualny sposób uczczenia bliskiej osoby. To piękny gest, który może być wyrazem miłości, troski i pamięci o zmarłym, który będzie trwał lata.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej Redakcja
Załaduj więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź również

Bajeczne widowisko Cyrku Arena. Poczuj magię cyrku! 29 maj godz.17:00

Polski Cyrk Arena kolejny raz zaprasza na magiczne i kolorowe widowisko dla widzów od lat …